BAŞKAN TEKİNTAŞ KOLTUĞU KADRİYE MELEK ÇELENK’E TESLİM ETTİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Altınordu Belediye Başkanlığı koltuğuna Karşıyaka İlköğretim Okulu 3.Sınıf öğrencisi Kadriye Melek Çelenk oturdu.

            23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Karşıyaka İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Akdeniz, Müdür Yardımcısı Ayşen Çetinkaya, 3. Sınıf Öğrencisi Kadriye Melek Çelenk ve öğrenciler Başkan Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

            Başkan Engin Tekintaş, yeni hizmet binasında Belediye Başkanlığı koltuğunu temsili olarak Karşıyaka İlköğretim Okulu öğrencisi Kadriye Melek Çelenk’e devretti.

 

TEMSİLİ BAŞKAN ÇELENK: ” BÜTÜN ÇOCUKLARIN KARDEŞÇE YAŞADIĞI BİR DÜNYA DİLİYORUM”

            Başkanlık koltuğuna oturan Kadriye Melek Çelenk,  Başkan Tekintaş’a teşekkür ederken, ” Ordulu çocukların ve tüm dünya çocuklarınız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Savaşların olmadığı bütün çocukların kardeşçe yaşadığı bir dünya diliyorum. Bu bayramı bizlere armağan eden Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Kahraman  silah arkadaşlarına bütün çocuklar adına teşekkür ediyorum. Ruhları Şad olsun.

            Geçen yıl okulumuzu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz kabul etmişti. Okulumuza katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Yine bugün bizleri ağırlayan Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Engin Tekintaş’a Ordulu çocuklar adına teşekkür ediyorum. Daha güzel bir Ordu’da hep birlikte huzurlu bir şekilde yaşamayı diliyor, saygılar sunuyorum.” şeklinde konuştu. 

BAŞKAN TEKİNTAŞ: ” İLÇEMİZİ GELECEK NESİLLERE HAZIRLAMAYA DEVAM EDİYORUZ”

     “İlçemizi gelecek nesillere hazırlamaya devam ediyoruz” diyen Başkan Tekintaş ise,              “Altınordu Belediyemizin yeni hizmet binasının da hizmet vermeye 1 hafta önce başladık. Bu nedenle bugün hizmet vermeye başladığımız binamızda ilk çocuk Belediye Başkanımız, geleceğin belediye başkanı olarak siz oturdunuz, bu nedenle siz ve arkadaşlarınızı tebrik ediyorum. Vermiş olduğunuz  bilgiler ve mesajlar bizi mutlu etti. Karşıyaka ilköğretim okulu bizim için önemli gözde okullarımızdan bir tanesi. Okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz sizleri geleceğe hazırlarken, bizlerde ilçemizi nesillere hazırlamaya devam ediyoruz” diye konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>