Başkan Tekintaş, Öğrencilerle Buluştu

26.04.2018

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Kariyer Günü” Etkinliğinin Konuğu Oldu

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Cumhuriyet Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen “Kariyer Günü” etkinliğinin konuğu oldu ve öğrencilerle deneyimlerini paylaştı.

haber (6)

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, gerçekleştirdiği okul ziyaretleri kapsamında gençlerle bir araya geldi. Cumhuriyet Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen “Kariyer Günü” programına konuşmacı olarak katılan Başkan Tekintaş, burada gençlerle sohbet etti. Katıldığı program kapsamında bir söyleşi gerçekleştirerek eğitim ve siyaset alanındaki çalışmaları gençlere aktaran Başkan Tekintaş, hayatı boyunca yaşadığı kesitleri de öğrencilerle paylaştı.

Başkan Tekintaş, Eğitim Ve Siyaset Alanındaki Deneyimlerini Anlattı

Söyleşisine kendi eğitim hayatını anlatarak başlayan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, üniversite eğitimi aldığı dönemdeki deneyimlerini ve siyasi hayatında geçirdiği evreleri gençlerle paylaştı. Türkiye’de eğitim ve öğretim alanında son 15 yılda önemli değişim ve dönüşümün yaşandığını belirten Başkan Tekintaş, gençlerin bu anlamda çok başarılı olmaları gerektiğini söyledi.

“Altınordu Belediyesi’nin Kapısı Tüm Öğrencilerimize Sonuna Kadar Açık”

Konuşması kapsamında Altınordu Belediyesi’nin eğitime olan desteğinin durmaksızın devam ettiğini de vurgulayan Başkan Tekintaş, proje hazırlayan, istekte bulunan ve her alanda bilgi almak isteyen öğrencilere Altınordu Belediyesi’nin kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade etti.

Düzenlenen “Kariyer Günü” etkinliği Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın gençlerin sorduğu soruları cevaplandırmasının ardından sona erdi.

haber (1) haber (2) haber (3) haber (4) haber (5) haber (6)