BAŞKAN TEKİNTAŞ “ÖNCELİĞİMİZ MİLLETE HİZMET”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

            Mahalle muhtarları ile gerçekleştirilen istişare toplantısında Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş başta olmak üzere Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli, Birim Müdürleri ve 18 mahalle muhtarı yer aldı.

            92 Mahalle muhtarları ile her zaman bir araya geldiklerini ifade eden Başkan Engin Tekintaş, toplantıda yaptığı konuşmada, “Mahallelerimizin sorunlarını çözüme kavuşturmak ve çalışmaları istişare etmek  mesai arkadaşı olarak gördüğümüz muhtarımızla istişare toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz.” dedi.

“Her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksin götürüyoruz” diyen Başkan Tekintaş,”Amacımız her mahallesi yaşanılabilir daha güzel Altınorduyu oluşturmaktır. Belediye olarak halkımızın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Türkiye de istikrar ve güvenin artık önemli öğeler olduğunu toplumun her kesimi biliyor. Bu sebepten dolayı her kesim yaptığımız hizmetleri destekliyor. 92 Mahallede gerçekleştirdiğimiz yatırımları ve bundan sonra da yapacağımız çalışmaları ele almak için 92 mahalle muhtarlarımız ile bölge bölge bir araya geleceğiz. Hem zaman hem de  çalışmaları daha derinlemesine konuşabilme adına böyle bir karar aldık. Bugün 18 muhtarlarımızla bir araya geldik. Onlar ile yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız çalışmaları istişare edeceğiz” şeklinde konuştu.

“ÇALIŞMALARA DEVAM”

Yapılan çalışmalardan memnun olduklarını ifade eden muhtarlar, Altınordu Belediyesi çalışmalarından memnun olduklarını ifade ettiler

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>