BAŞKAN TEKİNTAŞ, ORDU GAZETECİLER CEMİYETİ’NİN KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

CEMİYET 4Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Ordu Gazeteciler Cemiyeti’ni 36. Kuruluş  Yıldönümü nedeni ile ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

Ziyarete Belediye Başkanı  Engin Tekintaş’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz ile Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şahin Sevinç’ de katıldı.

Ordu Gazeteciler Cemiyeti’ne gerçekleştirilen ziyarette,  Cemiyet Başkanı Recep Aydın ile birlikte Yönetim  Kurulu Üyeleri, Altınordu Ziraat Odası Başkanı Uğur Cörüt ve  çok sayıda basın mensubu yer aldı. Ziyarette konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş;

CEMİYET 1“Ordu Gazeteciler Cemiyetimizin yıl dönümü münasebeti ile bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. Cemiyet Başkanımız Recep Aydın ve Gazeteci, Radyocu, Televizyoncu ve İnternet Medyası’nda hizmet eden kardeşlerimiz ile birlikte önemli bir hizmet sürecini yürütmeye devam ediyoruz. Tabi ki, her zaman söylediğimiz gibi, toplumun gözü, kulağı ve topluma karşı da sorumluluk hisseden  bir kurumun hayatiyetinin uzun olması, işbirliği içerisinde yürütülmesinden geçiyor. Ben, bu vesile ile Ordu Gazeteciler Cemiyet Başkanı Recep Aydın ve Yönetim Kurulu üyelerinin Cemiyetin kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum” şeklide konuştu.

CEMİYET 3 CEMİYET 2