BAŞKAN TEKİNTAŞ, ORDU HABERCİ GAZETESİNİN 14. YAŞINI KUTLADI

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, kuruluşunun 14. yılını kutlayan Ordu Haberci Gazetesini ziyaret etti.

Haftalık olarak yayım yapan Ordu Haberci Gazetesini ziyaret eden Başkan Tekintaş’ı Gazetenin İmtiyaz Sahibi Figen Çakmak ile Genel Yayın Yönetmeni Turgay Çakmak ve çalışanlar karşıladı.

Ziyarette bir açıklama yapan Başkan Tekintaş, “14 yıldır çizgisinden ödün vermeden, ilkeli ve tarafsız yayın anlayışını sürdüren Ordu Haberci Gazetesi’ni bu başarısından dolayı kutluyorum” dedi.

Başkan Tekintaş, şunları kaydetti: “Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek, okuyucusuna en güzel hizmeti verme gayreti içinde olan Ordu Haberci Gazetesi, gazetecilik ilkelerine bağlı kalarak halkımızın gözündeki saygın yerini başarıyla koruyabilmiştir. Yazılı ve görsel basının ağır mesleki zorluklarına rağmen, gazeteciliğe gönül vermiş insanlarımızın çabalarıyla ayakta durmayı başaran yerel gazetelerimiz, demokrasimizin gelişmesinde ve kültürel hayatımızın canlanmasında en büyük görevleri üstlenmektedir. Bu kapsam da 14′üncü yaşını dolduran Ordu Haberci Gazetesini ve çalışanlarını kutluyor, Başarılarının devamını diliyorum”

Ordu Haberci Gazetesi İmtiyaz Sahibi Figen Çakmak ise, Başkan Tekintaş’a gerçekleştirdiği bu nazik ziyaretten dolayı teşekkür etti.