BAŞKAN TEKİNTAŞ, ORDU YORUM VE AFİŞ GAZETESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu İlçesi’nde günlük olarak okucularıyla buluşan Ordu Yorum ve Afiş Gazetesi’ni ziyaret etti.

19. yaşına giren Ordu Yorum Gazetesi’ni ziyaret eden Başkan Tekintaş’a Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şahin Sevinç eşlik etti.
Başkan Tekintaş’ı ziyaretinde Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Hasan Özata ve Yazıişleri Müdürü Kemal Çeküç ve Gazete personelleri karşıladı.

“ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLİYORUM”

Başkan Tekintaş, Ordu Yorum Gazetenin 19. yaşını kutlarken yaptığı konuşmada, “Şahsım ve Altınordu Belediyemiz adına Ordu Yorum Gazetemizin 19. yıl dönümünde burada olmaktan mutluluk duyuyorum. Yeni yayın döneminin sağlık huzur içerisinde devamını diliyorum. Yerel medyamız ile her ortamda ifade ettiğimiz gibi çalışmalarımızı birlikte sürdürüyoruz. Yerel gazetelerimizin önemini çok iyi biliyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

ÖZATA:” EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ordu Yorum Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Özata ise, ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirtirken,”19 yıldan bu yana gazetenin bu günlere gelmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum.Bizi bu günümüzde yanlız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ediyorum. Siz Altınordu Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, AFİŞ GAZETESİ’NİN 8. YAŞINI KUTLADI

Başkan Tekintaş, Ordu Yorum Gazetesinin ardından 8. yaşını kutlayan Afiş Gazetesi’ni ziyaret etti.
Başkan Tekintaş’ı Afiş Gazetesi’nin imtiyaz sahibi İsmet Duman karşıladı. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, gazete personelleri ile tek tek selamlaşarak yeni yaşlarının kendilerine huzur ve mutluluk getirmesini diledi.
Başkan Tekintaş, buradaki konuşmasında “8 yıldır vermiş olduğunuz emeğe ve hizmete teşekkür ed

iyorum. Yerel Basın özellikle gözümüz kulağımızdır.KArşılıklı olarak sürdürdüğümüz hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Hemde bu güne kadar olduğu gibi mevcut sürecin içerisinde de verdiğiniz desteğe teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Afiş Gazetesi imtiyaz sahibi İsmet Duman ise, Başkan Tekintaş’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.