BAŞKAN TEKİNTAŞ ORUCUNU CEMEVİ’NDE AÇTI

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Alevi Kültür Derneği  tarafından Ordu Alevi Kültür Merkezi ve Cemevi’nde düzenlenen iftara katıldı.
            Nizamettin Mahallesi’ndeki Altınordu’nun tek cemevi olan Ordu Alevi Kültür Merkezi ve Cemevi’nde düzenlenen iftar programına Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Altınordu Belediyesi Birim Müdürleri, Ordu Alevi Kültür Derneği Başkanı Tuncay Özenç ve yönetim kurulu üyeleri  ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

İftar öncesinde konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ” İçinde bulunduğumuz Ramazan ayında kardeşliğimizi pekiştirmek amacıyla bu akşam sizlerle bir aradayız. Birlikteliği,paylaşmayı, dayanışmayı, kardeşliği, sevgiyi ve hoşgörüyü topluma yaymaya devam edeceğiz. Birlikte hayatımızı sürdürdüğümüz bu şehrimiz şuan ki durumundan daha iyi durumda olabilirdi. Ama maalesef son iki yıla kadar bu konuda yeterince çalışma yapılmamış ve kendi kaderine terk edilmiş durumdaydı. Hem Ordu Büyükşehir Belediyemiz, hem de Altınordu Belediyesi olarak bizler ilimiz ve ilçemiz için başlattığımız çalışmalar ile adeta şehrimizi yeniden inşa ediyoruz”

 

“NİZAMETTİN MAHALLEMİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

 

Alt yapı ve Üst yapı çalışmalarının mahallemizde devam ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş, açıklamasına şöyle devam etti “ Bugün iftarımızı açtığımız Nizamettin mahallesi ve hemen yanında olan Selimiye mahallemizde alt yapı ve üst yapı çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Tek hedefimiz şehrimizin en güzel mahallelerinden olan bu alanları daha modern bir yapıya kavuşturabilmektir. Söz verdiğimiz gibi milletimizin ayağını çamura değdirmemektir”

“HER MAHALLEDE VARIZ”

Altınordu Belediyesi olarak 92 mahallede de var olduklarının altını çizen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Ekiplerimiz ilçemizin dört bir yanında adeta arı gibi çalışıyor. Tek hedefimiz ve tek gayemiz milletimize olan sözlerimizi yerine getirmek, onlardan aldığımız güç ile yolumuza devam etmektir” şeklinde konuştu.

 “BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

 Ordu Alevi Kültür Derneği Başkanı Tuncay Özenç ise, “Bugün burada bir ilk yaşanıyor. Yüzyılladır aynı coğrafyada yaşayan insanlar bugün burada birlikte olmanın güzelliklerini paylaşıyorlar. Muharrem ayında muharrem sofrasını, ramazan ayında ramazan sofrasını paylaşan siz değerli insanlara, dostlara katılımlarınız için teşekkür ediyorum. Bizlere her zaman destek olan ve bundan sonra da olacağını iyi bildiğimiz Altınordu Belediye Başkanımız ve Başkan Yardımcılarımıza çok teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>