BAŞKAN TEKİNTAŞ; PARTİ ZİYARETLERİNE AK PARTİ İLE DEVAM ETTİ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, siyasi partileri ziyaretlerine devam ediyor.
Geçtiğimiz hafta Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) ziyaretlerinin ardından Adalet ve Kalkınma Partisi ( AK Parti ) Altınordu ilçe Başkan İbrahim Hekim ve İlçe Yönetimine ziyarette bulundu.
Başkan Tekintaş’ın AK Parti İlçe Yönetimine ziyaretine Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz ve Fatih Evli’de katıldı.
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “Ülkemizde Demokratik yapıya katkı sunan bütün partiler bizim için çok önemlidir. Onun için hiçbir siyasi parti gözetmeksizin ziyaretlerimize devam edeceğiz. Onlardan aldığımız olumlu ve olumusuz eleştiriler bizim yol haritamızı belirlememizde önemli olacaktır” dedi.
Belediye Başkanı Engin Tekintaş açıklamasına şöyle devam etti. “ Geçtiğimiz hafta İlimizde bulunan siyasi partileri ziyaret etme programı çerçevesinde bugün de AK Parti Altınordu İlçe Başkanlığını ziyaret ettik. Ordu’da demokratik yapıya katkı sunan siyasi partilerimizi her fırsatta ziyaret etmeyi bundan sonra da sürdüreceğiz. Bugün ilçe teşkilatında yeni görev alan AK Parti Altınordu İlçe Teşkilatımızı ziyaret ediyoruz. Bu vesileyle ben başkanlık görevini üstlenen ve ekibiyle beraber çalışmalar başlatan İbrahim Hekim kardeşimize başarılar diliyorum. AK Parti İlçe Başkanlığı görevini yeni alan İbrahim Hekim kardeşimiz siyasetin içinden gelen birisi. Dolayısıyla bugün üstlenmiş olduğu görev ve sorumluluğun üzerine çok şeyler katarak devam edeceğini biliyoruz. Bu vesileyle gerek İlçe Başkanlığı sürecinden arkadaşlarla yapacağı çalışmalar , gerekse bizimle beraber sürdüreceğimiz projelerde katkılarını bekliyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Başkan Tekintaş’ın konuşmasının ardından bir açıklamada bulunan AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim ise şunları söyledi. “Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş Bey’e ve Başkan Yardımcılarımıza bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Biz önümüzdeki süreçte hem partimiz olarak hem de partimizin Belediyesi olarak yapılan çalışmaları yakından takip etmeye devam edeceğiz. Aynı zamanda süreci birlikte ve beraber takip ederek koordineli bir şekilde hareket edeceğiz. Ben bu nazik ziyaretlerinden dolayı Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş’a ve Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz ve Fatih Evli’ye çok teşekkür ediyorum “ diye konuştu.