BAŞKAN TEKİNTAŞ ŞAHİNCİLİ İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, eğitim kurumlarına olan ziyareti devam ediyor.

Eğitim-Öğretim sezonunun ikinci döneminin başlaması ile birlikte okullara yaptığı ziyaretleri sıklaştıran Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ziyaretler kapsamında Şahincili  ilkokulunu ziyarette bulunarak öğrenciler ve öğretmenler ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a ziyaretinde Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Evli ile Şahincili Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Bilal Azaklı eşlik etti.

 Eğitim konusunda Belediye olarak üzerlerine düşen görevleri yerine getirme gayreti içinde olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş,bu eğitim kurumlarından aldığımız talepleri inceleyerek yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Bu konuda tüm okullarımız ile işbirliği içindeyiz. Bu vesile ile eğitim öğretim sezonunun  ikinci döneminin tüm öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Altınordu Belediyesinin desteklerini her zaman gördüklerini ifade eden  Okul Müdürü Hakan Kiltan ise; Başkanımız ve ekibinin Eğitim kurumlarına olan desteklerini biliyoruz. Bu desteklerin bundan sonra da devam edeceğinden şüphemiz yok. Bizleri ziyaret ederek bunu bir kez daha göstermiş oldular. Ben bir kez daha başkanıma ve ekibine ziyaretlerinden  dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu