BAŞKAN TEKİNTAŞ “ ŞAHİNCİLİ MAHALLESİNE 8 KM’LİK SICAK ASFALT DÖKECEĞİZ”

Altınordu Belediyesinin mahallerde düzenlediği iftar programının sonuncusu  Şahincili mahallesinde gerçekleştirildi.

Şahincili Merkez Cami bahçesinde düzenlenen iftar programına Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Ordu Gazeteciler Cemiyet Başkanı Recep Aydın, Şahincili Mahallesi Dernek Başkanı Bilal Azaklı ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

 

Şahincili mahallemizin en büyük probleminin yol olduğunu söyleyen Altınordu  Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “ Ekiplerimiz ile hazırlıklarımızı tamamladık. Ordu Büyükşehir Belediyemiz alt yapı çalışmalarını tamamlamak üzere, çalışmalar tamamlandığı zaman bizlerde ekiplerimiz ile Şahincili mahallemizde çalışmalara başlayacağız. İlk etapta mahallemizde 8 km’lik bir yol ağında sıcak asfalt çalışmasını gerçekleştireceğiz” dedi.

 

“KARŞIYAKA MAHALLESİN’DEN SONRA ŞAHİNCİLİ MAHALLESİ’NDE  SICAK ASFALT BAŞLAYACAK”

Şahincili mahallemizin problemlerini tek tek ele alacaklarının altını çizen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Nüfus bakımından en büyük mahallelerimizden olan Şahincili mahallemizin sorunlarını biliyoruz. Bu sorunların çözümü için çalışmalarımız devam ediyor. İlk etapta 8 km’lik bir yol ağında sıcak asfalt çalışması yapacağız. Daha sonra bu çalışmalarımız baskı beton kaldırım ve çevre düzenlemesi ile devam edecek. 30 Mart yerel seçimlerinde mahalle sakinlerimizin bizlere verdiği desteğe layık olmak için var gücümüz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.Şuan ekiplerimiz Karşıyaka mahallesinde sıcak asfalt çalışmasını yapıyorlar. Orası tamamlandığında ekiplerimiz  Şahincili mahallesine neşter vuracak ve birçok problemlerimizi ortadan kaldırmış olacağız”

 

“PARKIMIZIN İHALESİ VE YER TESLİMİ YAPILDI”

 

Şahincili mahallemizin ihtiyacını karşılayacak olan  çocuk oyun gurbları ve fitness spor aletlerinin de ince bulunacağı ve parkımızın ihalesini yaptıklarını ifade eden Başkan Engin Tekintaş “ Yüklenici firma çalışmalarına kısa sürede başlayacak ve mahallemize yakışır bir parkı da değerli şahincili mahalle sakinlerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

 

“BİZLERİ ONURLANDIRDI”

 

Şahincili mahallesi Dernek Başkanı Bilal Azaklı “Belediye Başkanımız sayın Engin Tekintaş’a mahallemizde yaptığı çalışmalar ve bu akşam burada düzenlediği iftar programı dolayısıyla kendisine, ekibine  çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>