BAŞKAN TEKİNTAŞ “ SANAYİ ESNAFIMIZIN SORUNLARINI ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu 2. Sanayi Site İşletme Kooperatifi Yönetimi ile bir araya geldi.

Altınordu Belediyesi fuaye salonunda 2. Sanayi Sitesi İşletme Kooperatif Başkanı Akif Baş ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırlayan Başkan Engin Tekintaş “ Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Altınordu Belediyesi olarak Sanayi esnafımızın sorunlarına yönelik çalışma yürütüyoruz” dedi.

 “2. Sanayi Esnafımızın Sorunlarını Gidereceğiz”

Her zaman bir ve beraber olduklarının altını çizen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Altınordu Belediyesi olarak sanayi esnafımızın sorunları ile yakından ilgileniyor ve mevcut sorunları çözüme kavuşturmak için ise işbirliği içerisinde çalışma yürütüyoruz.  Bu kapsam da sanayi esnafımızın istekleri doğrultusunda önümüzdeki günlerde 2. Sanayi sitesinde çalışmalara başlayacağız”

“Sanayi Esnafımızın Her Zaman Yanındayız”

Belediye olarak her zaman sanayi esnafının yanında olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Biz sizlerden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz. Sizlerin sorunu bizim sorunumuz, onun içinde dün olduğu gibi bundan sonra da sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz. Sizler yeter ki bizlere olan desteğe devam edin”

“Alt Yapı Sorunu Olmayan Alanlarda Çalışma Başlayacak”

Sanayi sitemizin en önemli sorunlarından biri olan yol problemini en kısa zamanda çözüme kavuşturmak  istediklerini ifade eden Başkan Engin Tekintaş “ Büyükşehir Belediyemiz ve Altınordu Belediyesi olarak sanayi içindeki yol ve kaldırım problemini çözüme kavuşturmak için en kısa zaman içinde çalışma başlatacağız” şeklinde konuştu.

“ 25 Yıldır Çözülmeyen Yol Problemini Çözüme Kavuşturalım”

Ordu 2. Sanayi Site İşletme Kooperatifi Başkanı Akif Baş “ 25 yıldır çözüm bekleyen sanayi içi yol problemini Ordu Büyükşehir Belediyemiz ve Altınordu Belediyemizin işbirliği ile çözüme kavuşturmak istiyoruz. Ordu 2. Sanayi sitesinin en büyük problemi şuan yol. Daha sonra kaldırım ve çevre düzenlemesi. Belediyemizden bu konularda bizlere yardımcı olmasını bekliyoruz” diye konuştu.

Öte yandan gerçekleştirilen toplantıya Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz ve ilgili birim müdürleri katıldı.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>