Başkan Tekintaş: “Şehrin Geleceğine Katkı Sunacak Her Fikri Değerlendiriyoruz”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Eğitim-İş’i Ziyaret Etti

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (Eğitim-İş) Ordu Şubesi’ni ziyaret ederek sendika yöneticileri ve üyeleri ile istişare gerçekleştirdi.

haber (2)

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Sivil Toplu Kuruluşları (STK) ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Eğitim-İş Ordu Şube Başkanlığını ziyaret eden Başkan Tekintaş, Eğitim-İş Ordu Şube Başkanı Hikmet Pala, yönetim kurulu üyeleri ve sendika çalışanları ile bir araya geldi. Gerçekleşen ziyarette fikir alışverişinde bulunulurken çeşitli konularda da istişare yapıldı.

Başkan Tekintaş: “Bu Şehri Hep Birlikte Yönetiyoruz”

Eğitim-İş Ordu Şubesi’ni ziyaret eden ve burada bir konuşma yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintas, şehrin geleceğin etki eden her türlü dernek, vakıf ve STK’lara sürdürdükleri ziyaretlere devam edeceklerini söyledi. Belediyelerin her türlü fikri değerlendirmesi gerektiğini aktaran Başkan Tekintaş, “Bu şehri hep birlikte yönetiyoruz. Yerel yönetici olarak bizlerin her alandaki görüşlere itibar etmemiz gerekiyor. Bu doğrultu da hem ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz hem de STK’larla diyalog kurarak fikirlerimizi karşılıklı olarak paylaşıyoruz. Yaptığımız hizmetlerin yanı sıra yapmamız gerekenler konusunda da birlikte istişareler sürdürerek bu şehrin geleceğine önemli katkı sunacağımızı düşünüyorum. Şehrin 24 saat hayatında yer alan belediyelerin, her alandaki fikirleri değerlendirmek üzere bir çalışma sürdürmesi kanaatindeyim. Bu çerçevede derneklerimizi, vakıflarımızı ve STK’larımızı her fırsatta ziyaret etmeyi sürdüreceğiz. Bizi ağırlayan ve misafirperverlik gösteren Eğitim-İş Sendikası Başkan ve yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Pala: “Şehri Yönetenlerin, Stk’ları Ziyaret Etmesi Şehrin Geleceği Açısından Çok Önemli”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eğitim-İş Ordu Şube Başkanı Hikmet Pala, yerel yöneticilerin gerçekleştirdiği ziyaretlerin önemine vurgu yaptı. Gerçekleşen ziyaret kapsamında görüş ve önerilerini Başkan Tekintaş’a ilettiklerinin altını çizen Pala, “Şehri yönetenlerin, şehirde yaşayanları, dernekleri, STK’ları ziyaret etmesi ve istişarelerde bulunması şehrin gelişmesi açısından çok önemli. Yapılan bu ziyaretlerde şehirde gözlemlediğimiz durumları, eğitim dünyasındaki yaşananlara ilişkin görüş ve önerilerimizi Başkanımıza iletme şansı bulduk. Bu vesile ile Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş’a sendikamıza gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Gerçekleşen ziyaret günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

haber (1)