BAŞKAN TEKİNTAŞ, SICAK ASFALT ÇALIŞMASINI YERİNDE İNCELEDİ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş,  Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Şahincili Mahallesinde yürütülen sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Yapılan çalışmalar ile ilgili olarak Fen İşleri Müdürü Cem Öztürk’ten bilgi alan  Başkan Engin Tekintaş “Hedefimiz şahincili mahallesinde belirlediğimiz 11,25 km’lik sıcak asfalt çalışmasını yıl sonuna kadar bitirmek ve mahalle sakinlerimizin hizmetine sunmaktır” dedi

ŞAHİNCİLİ MAHALLESİNE 11,25 KM’LİK SICAK ASFALT

Altınordu Belediyesi tarafından 2016 yılı içerisinde ilçe merkezinde yapılması planlanan 30 km’lik sıcak asfalt çalışmasının tüm hızla devam ettiğini ifade eden Başkan Engin Tekintaş,  “Sıcak asfalt programı dahilinde ilçemizin en büyük mahallesi olan Şahincili mahallesinde ekiplerimiz gece-gündüz çalışıyorlar. Mahallemizde hedeflediğimiz 11,25 km’lik sıcak asfalt çalışmasını kısa zaman içinde mahalle sakinlerimizin hizmetine sunmak istiyoruz. Şuana kadar toplam 3,5 km’lik bir yol ağında sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdik ”

“2 BİN BEŞYÜZ METRELİK YOL AĞI SICAK ASFALT İÇİN HAZIRLANIYOR”

Altınordu ilçesinin nüfus bakımından en büyük mahallelerinden olan Şahincili mahallesindeki yol sorununu tamamen ortadan kaldırmak için çalışma başlattıklarını sözlerine ekleyen Başkan Engin Tekintaş “ Yol sorununu ortadan kaldırmak için ekiplerimiz  büyük bir azim ile çalışıyorlar. Bir taraftan sıcak asfalt dökümü yapılırken diğer taraftan ise sıcak asfalt için hazırlık çalışması yapılıyor. Mahallemizde toplamda 2 Bin Beşyüz metrelik yol ağında sıcak asfalt için çalışma yapılmaya devam ediliyor. Söz verdiğimiz gibi Şahincili mahallemize 11,25 km’lik sıcak asfaltı dökerek mahallemizin yol problemini ortan kaldırmak ”

“2 MAHALLEDE 50 PERSONEL ÇALIŞIYOR”

Yıllardır el değmeyen toz-toprak içerisinde kaderine terk edilmiş olan 2 mahallemiz olan Bucak ve Şahincili mahallesinde 50 personelle çalışma yürüttüklerini söyleyen Başkan Engin Tekintaş “ Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı 50 personel Bucak ve Şahincili mahallesinde çalışmalarını yürütüyoruz. Bu çalışmalar hem geçmişin izlerini silmek adına hem de mahallemizin hak ettiği hizmetleri alması adına yapılıyor. Biz milletimize olan sözlerimizi tek tek yerine getirirken milletimizden de bizlere olan desteğe devam etmesini istiyoruz”

“MAHALLE SAKİNLERİMİZDEN DUYARLI OLMALARINI İSTİYORUZ”

Sıcak asfalt çalışması yürütülen alanlarda vatandaşların duyarlı olmasını isteyen Başkan Engin Tekintaş “ Sıcak asfalt çalışması yürüttüğümüz yollarda vatandaşların araç bırakmamaları ve uyarı levhalarına  uymalarını istiyoruz. Ekip arkadaşlarımız son günlerde en çok şikayet ettiği konu bu. Hemşehrilerimizin bu uyarıları dikkate almalarını bekliyoruz”

 ÇITAMIZI YÜKSELTEREK ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Bu çalışmaları sadece Şahincili Mahallesinde değil, geriye kalan 92 mahallede de aynı şekilde hizmet kalitesi giderek artırarak sürdüreceklerini anlatan Başkan Tekintaş, “Diğer mahallelerimizde sıcak asfalt çalışması, beton yol çalışması devam ediyor. Bunun haricinde Belediyemiz diğer hizmetleri konusunda da çıtayı en yükseğe çıkartmak için çalışıyor. Tek amacımız, vatandaşlarımızın hayır dualarını alabilmek, onlara layık olabilmektir” diye konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>