Başkan Tekintaş: “Söz Verdiğimiz Bir Çalışmayı Daha Hayata Geçiriyoruz”

24.05.2018

Altınordu Belediyesi’nden Eskipazar’a Modern Park

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Eskipazar Mahallesinde söz verdikleri bir hizmeti yerine getirdiklerini belirterek mahalleye modern bir park kazandırmak için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

HABER (4)

Altınordu Belediyesi şehrin nefes almasına olanak sağlayan park ve yeşil alanlar inşa etmeye özen gösteriyor. Bu kapsamda 30 Mart Yerel seçimlerinden bu yana yaptığı 24 yeni park ile Altınordu’ya toplam 52 bin 93 metrekarelik yeni yeşil alan ve park kazandıran Altınordu Belediyesi vatandaşların beğenisini kazanıyor. Park ve yeşil alan çalışmalarına ara vermeksizin 2018 yılında da devam eden Altınordu Belediyesi, bu çerçevede Eskipazar Mahallesine çocukların ve yetişkinlerin yararlanabileceği bin 122 metrekarelik çok amaçlı yeni bir park inşa ediyor.

Başkan Tekintaş: “Çok Amaçlı Bir Park İnşa Ediyoruz”

Eskipazar Mahallesinde devam eden park çalışmalarını yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yetkililerden bilgi aldı. Eskipazar Mahallesine park sözü verdiklerini ve bu sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Tekintaş, “Eskipazar Mahallesinde çocuklarımızın daha iyi zaman geçirmesi için verdiğimiz park sözünü yerine getiriyoruz. Parkın yapılmasında bize yardımcı olan ve desteklerini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İçerisinde basketbol ve voleybol sahaları, çocuk oyun grupları, fitness ve oturma gurupları olan çok özel bir mekan inşa ediyoruz. Yaptığımız bu çalışma ile mahallemize verdiğimiz sözü yerine getirerek önemli bir eksikliği gidermiş olacağız. Ekiplerimiz hummalı bir çalışma yürütüyor. Bizde yaptığımız inceleme gezileri ile çalışmaların takibini yapıyoruz. Parkımızdaki çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak milletimizin hizmetine sunmayı hedefliyoruz” dedi.

HABER (1) HABER (2) HABER (3) HABER (4)