Başkan Tekintaş: “STK’larla İşbirliği İçerisinde Çalışıyoruz”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Kesk’i Ziyaret Etti

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Ordu Şubesi’ni ziyaret ederek sendika yöneticileri ve üyeleri ile istişare gerçekleştirdi.

HABER (2)

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Sivil Toplu Kuruluşları (STK) ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda KESK Ordu Şube Başkanlığını ziyaret eden Başkan Tekintaş, KESK’e bağlı Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm-Bel-Sen) Ordu Şube Başkanı Özcan Çelebi, yönetim kurulu üyeleri ve sendika çalışanları ile bir araya geldi. Gerçekleşen ziyarette fikir alışverişinde bulunulurken çeşitli konularda istişare yapıldı.

Başkan Tekintaş: “Fikirlerimizi Paylaşmak Ve Yeni Fikirler Ortaya Koymak İçin Stk’larımızla İşbirliği İçerisinde Çalışıyoruz”

KESK Ordu Şubesi’ni ziyaret eden ve burada bir konuşma yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintas, şehri STK’larla birlikte istişare içerisinde yönetmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Zaman zaman gerçekleşen ziyaretlerle birçok konuda görüşlerin ortaya konulduğunu ve şehrin geleceğine etki edecek fikir alış-verişlerinde bulunduklarını ifade eden Başkan Tekintaş, “Faaliyetlerini sürdüren sendikalarımıza ve STK’lara yaptığımız ziyaretlerimiz devam ediyor. Bu kapsamda ziyaret ettiğimiz KESK’te, gerek üst düzey yöneticilerle gerekse şube başkanları ile bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ülkemizin birliğini, beraberliğini ve geleceğini inşa etmekte STK’ların özel bir yeri var. Bizde bu çerçevede toplum duyarlılığını ön plana çıkararak her türlü çalışmaya ve yerel yöneticiler olarak yapılması gereken faaliyetleri sürdürüyoruz. Tüm bu çalışmaları yaparken fikirleri paylaşmak ve yeni fikirler elde edebilmek için işbirliği ziyaretlerini sürdürüyoruz. Çalışmaları birlikte sürdürmeyi ve bu şehre birlikte faydalı olmayı temenni ediyorum. Ayrıca misafirperverliklerinden dolayı KESK yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Tüm-Bel-Sen Şube Başkanı Çelebi’den Başkan Tekintaş’a Teşekkür

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KESK’e bağlı Tüm-Bel-Sen Ordu Şube Başkanı Özcan Çelebi, Başkan Tekintaş’a sendikanın faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Bu tür ziyaretlerin fikir alış-verişinde önemli olduğunu aktaran Çelebi, ziyaretlerinden dolayı Başkan Tekintaş’a teşekkür etti.

Gerçekleşen ziyaret günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

HABER (2) HABER (1)