Başkan Tekintaş: “Takımımıza Olan Güvencimiz Tam”

06.04.2018

Altınordu Belediyespor, Kumruspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Altınordu Belediyespor, play-off final maçında karşılaşacağı Kumruspor müsabakası hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

haber (7)

2017-2018 sezonunda başarılı bir sezon geçiren ve oynadığı play-off maçlarında aldığı başarılı skorlarla finale çıkma başarısı gösteren Altınordu Belediyespor şampiyonluğa kilitlendi. Sezon başında hedefini Bölgesel Amatör Lig’i (BAL) olarak belirleyen ve yoluna emin adımlarla devam eden Altınordu Belediyespor, 8 Nisan Pazar günü oynayacağı Kumruspor maçı hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Başkan Tekintaş: “Tecrübeli Bir Takıma Sahibiz”

Final müsabakası öncesi hazırlıklarını sürdüren Altınordu Belediyespor antrenmanını ziyaret eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, futbolcu ve teknik heyetle bir araya geldi. Bir süre antrenmanı takip eden Başkan Tekintaş, burada yaptığı açıklamada tecrübeli bir takıma sahip olduklarını söyledi. Konuşmasına futbolcu ve teknik heyeti kutlayarak başlayan Tekintaş, “Tecrübeli bir takıma sahibiz. Öncelikle tüm takım oyuncularımızı ve yöneticilerimizi kutluyorum. Bir sezon boyunca gösterilen gayret sonucunda final oynayacaklar ve bir üst lig için mücadele edecekler. Futbolcu ve teknik heyetimiz sezon boyunca çok çalıştı. Umuyoruz ki bu çalışmanın sonucunda Pazar günü oynanacak olan final maçını kazanarak şampiyon olmalarını istiyoruz. Takımımıza olan güvencimiz tam” dedi.

“Tüm Taraftarlarımızı Ve Hemşehrilerimizi Maça Davet Ediyorum”

Pazar günü Saat 14:00’da Ordu 19 Eylül Stadyumunda oynanacak olan final maçına tüm taraftarları davet eden Başkan Engin Tekintaş, “Geçmişten gelen bir birikimin ödülünü Pazar günü oynanacak olan maçla almayı istiyoruz. Altınordu ilçemiz için önemli olan ve fair-play çerçevesinde geçeceğine inandığımızın maça tüm hemşerilerimi davet ediyorum. Bu önemli müsabaka da iki takımımıza da başarılar diliyorum” diye konuştu.

haber (1) haber (2) haber (3) haber (4) haber (5) haber (6) haber (7) haber (8)