BAŞKAN TEKİNTAŞ TAŞBAŞI MAHALLESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile Taşbaşı Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.

Mahalle ziyaretinde sorunları yerinde inceleyen Başkan Tekintaş, yapılması gereken çalışmalar ile ilgili olarak birim müdürlerine talimat vererek, sorunların biran önce çözüme kavuşturulmasını istedi.

Mahalle ziyaretinde Başkan Tekintaş’ı, Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli ile Birim Müdürleri eşlik etti.

Taşbaşı Mahallesi ziyaretine muhtarlık ile başlayan Başkan Engin Tekintaş “Belli aralıklarla mahalle ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu haftanın ilk iş gününde İlçemizin en güzel mahallelerinden birisi olan Taşbaşı Mahallesinde ekiplerimiz ile birlikte inceleme yaparak sorunları yerinde tespit ediyoruz” dedi.

Başkan Tekintaş; Sözlerine şöyle devam etti “ Taşbaşı Mahallesi bizim için önemli mahallelerimizden birisidir. Bugün Başkan Yardımcılarımız ve Birim Müdürlerimiz ile birlikte taşbaşı mahallemizin belli başlı sorunlarını yerinde inceliyoruz. Mahallemizin tamamını yaya olarak gezerek, sorunları muhtarımız ile birlikte tespit ettik. Yapılması gerekenleri not aldık veya hemen çözülmesi gerekenler için ilgili başkan yardımcısı ve amirlere talimat vererek çözüme kavuşturulmasını istedik. Alınan notlar ve verilen talimatlar en kısa zaman içinde uygulamaya konulacak ve mahallemizin sorunlarını çözmüş olacağız” şeklinde konuştu.

Taşbaşı Mahalle Muhtarı Reşit Arif Gürsoy ise; Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın yaptığı çalışmaların taktir ile karşıladıklarını ve Mahallelerimizin adına çok güzel bir gün olduğunu ifade etti. Taşbaşının belli başlı sorunları olduğunun altını çizen Muhtar Gürsoy, Belediye Başkanımız bugün yardımcıları ve birim Müdürleri ile mahallemizde gezilmedik alan bırakmadılar. Hangi alanda ne sıkıntı varsa yerinde incelediler ben kendilerine mahallem adına çok teşekkür ediyorum“ şeklinde konuştu.