BAŞKAN TEKİNTAŞ VATANDAŞLARI “ÇTV” KONUSUNDA UYARDI

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 2015 yılı Emlak Vergisi ile iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisinin 2. taksitinin son ödeme süresinin 30 Kasım 2015 Pazartesi günü olduğunu söyledi.

Başkan Tekintaş, yaptığı açıklamada 2015 yılı Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisinin son ödeme tarihinin 30 Kasım Pazartesi günü mesai saatinde sona erdiğini hatırlatarak, “Vatandaşlarımızın bu tarihe kadar ödemelerini Cumartesi pazarı katlı otopark içerisinde bulunan Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü Gelir Veznelerine yapmaları gerekmektedir” dedi.

Vatandaştan vergi olarak alınan her kuruşun yine vatandaşa yatırım olarak geri döndüğünü belirten Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Altınordu Belediyesi olarak daha yaşanılabilir bir Altınordu inşa etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Çalışmalarımız her alanda tüm hızıyla devam ediyor” diye konuştu

WEB SİTEDEN GÜVENİLİR ÖDEME KOLAYLIĞI

Tüm vergi  ödemelerini internet üzerinden gerçekleştirildiğinin altını çizen Başkan Tekintaş, “Mükelleflerimiz Belediyemiz resmi web sitesi olan www.altınordu.bel.tr  adresine girerek tüm güncel ve geçmiş vergi borçlarını güvenli bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebilir” dedi.