BAŞKAN TEKİNTAŞ, TEYNELİ MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Teyneli Mahallesi’ni ziyaret ederek, beton yol çalışmalarını yerinde inceledi.
Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli, İmar ve Şehircilik Müdürü Erdinç Kul eşlik etti.
Başkan Tekintaş ve beraberindekileri Mahalle Muhtarı İsmail Karadağ ve Teyneli Mahalle sakinleri karşıladı.
Başkan Tekintaş, mahalle sakinleri ile uzun süre sohbet ettikten sonra mahallede yürütülen beton yol çalışmasını yerinde inceledi.
Başkan Tekintaş, incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, Beton yol uygulamasının Türkiye’de örnek bir proje olduğunu belirtti.
Başkan Tekintaş, yaptığı konuşmasında,“ Ziyaretimizi Teyneli mahallemizde sürdürüyoruz. Burada gördüğümüz 72 Mahallede hızla çalışma başlattığımız beton yol uygulaması bizim için çok özel uygulamadır. Bu uygulama Türkiye’de büyüklük itibariyle özel ve örnek bir projedir. olsa gerek. Geleceğe hazır Altınordu İlçesi’nin yeni döneminde en iyi ve en özellikli mahallelerinden birini oluşturmak istiyoruz. Özellikle bir kez daha Muhtarımıza, azalarımıza, ekiplerimize ve Teyneli Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.