Başkan Tekintaş, Vatandaşın Sorunlarını Dinledi

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Mahalle Toplantısına Katıldı

Altınordu Kaymakamlığı tarafından Yaraşlı Mahallesi’nde düzenlenen mahalle toplantısına katılan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, vatandaşların sorunlarını dinledi.

haber (11)

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde sıcak asfalt, beton yol, ‘V’ kanalı, imar yolları, park ve bahçe hizmetleri, kültürel ve sosyal çalışmalar ile sportif faaliyet alanlarında sürdürdüğü çalışmalara durmaksızın devam ediyor. Şehrin genelinde gerçekleşen her türlü hizmeti yakından takip eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ta zaman zaman düzenlenen mahalle toplantılarına da katılarak vatandaşların istek ve şikayetlerini dinlemeye özen gösteriyor.

Bu kapsamda Altınordu Kaymakamlığı tarafından Yaraşlı Mahallesi’nde vatandaşların sorunlarının dinlenmesi amacıyla ‘mahalle toplantısı’ gerçekleştirildi. Mahalle meydanında düzenlenen toplantıya Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yetkililer ve mahalle sakinleri katıldı. Toplantıda, mahalle halkı dinlenerek sorunları tespit edilmesi sağlandı.

Başkan Tekintaş: “Hizmetler Yapılırken Vatandaşlarımız Duyarlılık Göstermeli”

Gerçekleştirilen toplantıya katılarak bir konuşma yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçe genelinde birçok alanda çalışma yürüttüklerini belirterek mevcut çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verdi. Mahallelerin problemlerini çözmek adına hummalı bir çalışma gerçekleştirdiklerini ve bu çalışmalar esnasında vatandaşların duyarlılık göstermesi gerektiğini ifade eden Başkan Tekintaş, “Biz hem muhtarlarımızla hem de zaman zaman vatandaşlarımızla birlikte oluyoruz. Hizmetlerimiz durmaksızın devam ediyor. Yaptığımız hizmetin kalitesini de millete olacak olan faydasını da en üst seviyeye çıkartmaya çalışıyoruz. Yaraşlı Mahallesinin birçok alanında beton yol yaptık ve bin 200 metre daha beton yol yapacağız. Tüm bu çalışmalarla Yaraşlı Mahallesinin ana hatlarındaki problemleri çözmüş olacağız. Ana hatlardaki çalışmaların ardından zaman zaman fırsat geldiğinde kapı kapı hizmet etmeye de gayret göstereceğiz. Yapılan bu çalışmalar esnasında vatandaşlarımızın duyarlılık göstermesi de bizim için son derece önemli. Hizmetlerin yapılması için zaman kaybetmeye tahammülümüz yok. Ekonomik ve ekip gücümüz nispetinde mutlaka vatandaşlarımıza hak ettikleri hizmeti vereceğiz” dedi.

Mahallelerdeki vatandaşların istek ve şikayetlerinin dinlenmesi için düzenlenen toplantı mahalle sakinlerinin dinlenmesi ile sona erdi.

haber (10) haber (12) haber (13) haber (14)