BAŞKAN TEKİNTAŞ, VATANDAŞLARLA İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Tayfun Gürsoy Parkında vatandaşlarla iftar yemeğinde bir araya geldi.Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, düzenlenen iftar programına ailesi ile birlikte katıldı.

Altınordu Belediyesi tarafından kurulan ve hayırsever iş adamlarının katkıları ile Ramazan ayı boyunca açık olacak İftar Çadırında Belediye Başkanı Tekintaş, Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri, Altınordu Belediyesi Birim Müdürleri ile çok sayıda vatandaş birlikte oruçlarını açtılar.

Başkan Tekintaş, iftar çadırına aileleriyle beraber gelen vatandaşlarla tek tek selamlaşırken iftar yemeği dağıtımını yaptı.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş, İftar yemeği sonrası yaptığı konuşmada, iftar çadırında yemek veren iş adamlarına ve hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

İftar çadırında her gün bin kişiden fazla vatandaşın orucunu açtığını hatırlatan Başkan Tekintaş, konuşmasında “ Orucun üçüncü gününde sizlerle beraberim. İlk iki gün il dışı programım nedeniyle burada olamadım. İlk defa bu akşam sizlerle beraber orucumu açtım. Öncelikle Allah tutmuş olduğumuz orucu kabul etsin. Hayırsever kardeşlerimizin her akşam planlı bir şekilde bizlerle birlikte yürüttüğü bu çalışmalarla iftarlarımız devam edecek. Tabii ki eksiklikler olabilir, önemli olan niyetimizdir. Bizler, niyetimizi sizlerle bu güzel ortamda iftar açmaya kurduk. Dolayısıyla bir ay boyunca iftar programlarımız çadırda devam edecektir. İnşallah önümüzdeki günlerde belirlediğimiz mahallelerde de Altınordu Belediyesi olarak ekibimiz ile birlikte mahalle iftarları da organize edeceğiz. Bu güzel kalabalığı burada görmek, bu güzel anı sizlerle paylaşmak en güzel mutluluktur“ ifadelerine yer verdi.

Başkan Tekintaş ve beraberindekiler İftar yemeğinin ardından el emeği göz nuru eserlerin ve birçok ürünün satışa sunulduğu tarihi Ordu Evleri minyatürlerinin açılışını gerçekleştirdi.

1 08 10 12 13 014