BAŞKAN TEKİNTAŞ YAĞIZLI MAHALLESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Yağızlı mahallesinde yapımı tamamlanan beton yolda incelemelerde bulundu.

Altınordu Belediyesinin mahalleye dönüşen köylerde yürüttüğü beton yol çalışmasında bir mahalle yolu daha beton ile kaplanarak hizmete sunuldu.

Yağızlı mahallesinde 2 buçuk kilometre uzunluğundaki beton yolu Başkan Yardımcısı Fatih Evli ve Meclis üyeleri ile birlikte inceleyen Başkan Engin Tekintaş “ Söz Verdiğimiz Gibi Yolları sorun olmaktan çıkartıyoruz” dedi.

Başkan Tekintaş; açıklamasında şunları söyledi “ Altınordu Belediyesi olarak milletimize söz verdiğimiz çalışmaları hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün Başkan Yardımcılarımız ve Meclis üyelerimiz ile toplam uzunluğu 2,5 km olan Yağızlı – Akkese bağlantı yolunu yerinde inceledik. Yapılan eserin ne kadar büyük olduğunu bir kez daha gördük. Bu çalışmaları köyden mahalleye dönüşen her mahallemizde yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. 2016 yılı içerisinde toplam 90 km’lik bir beton yol çalışmasını milletimizin hizmetine sunduk. Bundan sonraki hedefimiz 2017-2018 yıllarında 200 km’ye yakın bir beton yol çalışmasını Milletimizin hizmetine sunmak olacaktır” şeklinde konuştu.

“Milletimiz her şeyin en iyisine layık”

Altınordu Belediyesi olarak mahalle yollarında çalışmalara devam ettiklerini ifade eden Başkan Engin Tekintaş, açıklamasına şöyle devam etti “  Milletimize söz verdik. Onların ayaklarını çamura değdirmeyeceğiz. Bu bilinçle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Altınordu Belediyesi olarak her mahallede varız, olmaya da devam edeceğiz. Her şeyin en iyisine layık olan milletimizin her zaman yanında olacağız ”şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>