BAŞKAN TEKİNTAŞ: “YASTAYIZ”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Diyarbakır ve Ankara’da meydana gelen terör saldırılarına ilişkin yaptığı açıklamada, ” Ankara’da yaşanan patlama da onlarca vatandaşımızın hayatını kaybetmesi ve Diyarbakırda görev yaptığı ilçeye dönerken ailesinin yanında uğradığı saldırı sonucu bir polisimizin şehit olması bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğmuştur”dedi.

Başkan Engin Tekintaş, ülke olarak yasta olduklarını belirtirken, hiç bir kuvvetin bu milletin birlik ve beraberliğine zarar veremeyeceğini söyledi.

Başkan Tekintaş, yaptığı konuşmasında “Diyarbakır-Hani karayolunu kesen bölücü terör örgütünün açtığı ateş sonucu polis memurumuz Salih Eroğlu şehit oldu. Şehidimize Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum. Ankara’da meydana gelen patlamada yaşamını yitiren vatandaşlarımıza da Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve yaralılara da acil şifalar diliyorum. Birliğimize göz diken vatan hainleri asla başarılı olamayacaklardır. Hiç bir kuvvet bu milletin birlik ve beraberliğini bozamayacaktır.”ifadelerini kullandı