BAŞKAN TEKİNTAŞ ZABITA HAFTASINI KUTLADI

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Zabıta Haftası’nı kutlayarak, “Zabıtalar, belediyelerin halka yansıyan yüzüdür” dedi.

Altınordu Belediyesi Zabıta Müdürü Baki Kara ve Zabıta Müdürlüğü Personeli  Başkan Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle gerçekleşen ziyarette konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş  “Zabıtalar Belediyelerin halkla doğrudan teması, bir anlamda Belediyelerin yüzü olduğunu söyledi.

Zabıta arkadaşlarımızın dışarıda sergiledikleri her türlü davranışın belediyenin imajını yansıtması açısından çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Engin Tekintaş “ Onurlu bir görevi millet adına sürdürmeye devam ediyoruz. Bu görevi sürdürürken millet adına görev yapan siz çalışma arkadaşlarımızın dışarıda yapacağı hal ve tutumlarınız direkt olarak Belediyemizi ilgilendiriyor. Gerek esnaflarımız ile gerekse vatandaşlarımız ile diyaloğunuza bu kapsam da çok dikkat etmelisiniz. Sizlere olan güvencimiz bu konuda tamdır. Bu kapsam da 1-7 Eylül tarihleri arasında denk gelen zabıta haftasının kutluyor tüm zabıta personeli arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu. 

 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>