BAŞKAN TEKİNTAŞ’A MUHASEBECİLERDEN ZİYARET

1-7 Mart Tarihleri Arasında Kutlanılan Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Haftası dolayısıyla Ordu Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Yüksel ve Oda Yönetimi Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Yüksel ve Oda Yönetiminin, Oda için yaptıkları çalışmaları yakından takip ettiğini ifade etti. Başkan Tekintaş açıklamasında şunları söyledi. ” Öncelikle 1-7 Mart Tarihleri Arasında Kutlanılan Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Haftası kutluyorum. Ordu Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasının çalışmalarını yakinen takip ediyorum. Başta Oda Başkanımız Ertuğrul Yüksel Olmak üzere Oda yönetimin çalışmalarını taktir ile karşılıyorum. Meslek çalışanlarının sorunları konusunda Altınordu Belediyesi olarak üzerimize düşen ne görev varsa yapmaya hazırız. Bu kapsam da Oda yönetimi ile çalışmalar yapacağız. Ben bu vesile ile başta Ordu Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Yüksel ve Oda yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ordu Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Yüksel, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum, dedi.