BAŞKAN TEKİNTAŞ’A ZİYARETLER SÜRÜYOR

3

30 Mart yerel seçimlerinde Altınordu Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Engin Tekintaş, mazbatasını alıp görevine başladıktan sonra ziyaretçi yoğunluğu yaşıyor.

 

 

 

Koridorların çiçek bahçesine döndüğü Altınordu Belediyesi’nin yeni Başkanı Engin Tekintaş’ın ziyaretçileri arasında seçimlerin mimarlarından olan AK Parti İl Yönetimi vardı. İl Başkanı Hüseyin AKYOL ve Yönetim Kurulu Üyeleri Altınordu Belediye Başkanı Engin TEKİNTAŞ’ı ziyaret ettler.

Ziyaret sırasında konuşan AK Parti Ordu İl Başkanı Hüseyin AKYOL belediyeciliğin tüm yönleriyle Altınordu’ya yansıtılacağına olan inancını dile getirirken; “Seçimlerde birbirine kenetlenmiş bir ekiple çalıştık. İnşallah Altınordulular’ın beklediği hizmetleri en kısa zamanda vatandaşlarımıza ulaştıracağız.” dedi.

Altınordu Belediye Başkanı Engin TEKİNTAŞ da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “30 Mart artık geride kaldı. Şimdi söz verdiğimiz gibi hizmet zamanı. Bu güveni asla boşa çıkarmayacağız. 20′de 20 yapan Ordu’da artık mazeret olamaz.” dedi.

4AK Parti Ordu İl Başkanı Hüseyin AKYOL ve beraberindekiler daha sonra da İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Aydın ŞAŞMAZ’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı 23. Dönem Samsun Milletvekili olarak TBMM’ de görev yapan Birnur Şahinoğlu ile 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Haydar Şahinoğlu da ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu