BAŞKAN TEKİNTAŞ:”BİRLİKTE ALTINORDU’YUZ”

HABERT (1) HABERT (2)Altınordu İlçesi Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Aydınhan ve yönetimi Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu İlçesi Kültür ve Dayanışma Derneği’nin başarı çalışmalara imza attıklarını belirtirken, “Merkezi İstanbul’da bulunan derneğimizin başkan ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Birlikte yapacağımız çalışmaları istişare ediyoruz. Biz birlikte yol kat ediyoruz. İstanbul’daki kardeşlerimizi bir araya getirmeye çalışıyoruz. Yaz programlarının hazırlıklarını sürdürüyoruz. Yardımlaşma dayanışmayı sürdürmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Fikret Aydınhan, Başkan Tekintaş’a desteklerinden dolayı teşekkür ederken,” Başkanımız bize her konuda destek oluyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Biz Altınordu’da yaşayan vatandaşlarımızın da İstanbul’da bir derneğinin olduğunu bilmelerini istiyoruz. İstanbul’da Altınordulu hemşehrilerimizle birlikte hareket ediyoruz. Başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>