BAŞKAN TEKİNTAŞ,GELECEĞE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPIYORUZ

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler mahallelerde kaldırım, yol açma ve genişletme çalışmalarına hız vererek hizmet atağını sürdürüyor.

Yeni açılan yollar ulaşım sorunu yaşayan vatandaşlara rahat bir nefes aldırırken, Altınordu’nun gelişimine de katkı sağlıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Boztepe Mahallesi’nde yol açma ve genişletmesi yapan ekipler çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Şehirlerin hizmetlerle geliştiğini kaydeden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçe yaşamının kolaylaştırılması için çalışmaların aralıksız devam edeceğini kaydetti.

Gelişmekte olan bölgelerde ulaşımın kolay sağlanması için çalışmalarını sürdürdüklerini hem de trafik yoğunluğu yaşanan bölgelerin ana yollara bağlantı alternatiflerini geliştirdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Engin Tekintaş sözlerine şöyle devam etti. Altınordu’da vizyon projelerle gelişiyor ve cazibe oluşturuyor. Bu cazibe nüfusumuzun ve trafiğin artmasını da beraberinde getiriyor. Biz, nüfus yoğunluğunu dikkate alarak geleceğe yönelik çözümleri bugünden sağlamaya çalışıyoruz.” dedi.