BAŞKAN TEKİNTAŞ’IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Engin Tekintaş mesajında şu ifadelere yer verdi “Tarihi şanlı zaferlerle dolu aziz milletimiz, gösterdiği büyük kahramanlıklarla Vatanımızı ve milletimizi yok etmeye çalışanlara karşı birlik ve beraberlik ruhu ile verdiği muhteşem bir mücadele ile büyük zaferi kazanmış ve bize bu mukaddes vatanı emanet etmiştir. Milletimiz 15 Temmuz akşamı hain darbe girişimine karşı birlik ve beraberlik ruhu ile hareket etmiş ve ülkemizin bölünmez bütünlüğünü bütün dünyaya ilan etmiştir. Üzerinden 94 yılda geçse de 15 temmuz akşamı bizlere bir kez daha hainlerin ülkemiz üzerindeki emellerinin asla değişmediğini açık bir şekilde göstermiştir. Bu aziz millet damarlarında dolaşan asil kandan aldığı güç ve kuvvet ile nasıl ki  94 yıl önce bu hainlere geçit vermediyse aynı şekilde 15 Temmuz akşamı hainlere geçit vermedi, bundan sonra da asla geçit vermeyecektir.

94. yılını kutladığımız bu zafer, bir milletin, yokluklara rağmen azimle, inançla ve kararlılıkla toprağını nasıl müdafaa edebileceğini, büyük bedeller ödeyerek de olsa yedi düvele göstermiştir. Bize düşende bu şanlı ecdadın torunları olarak şer odaklarına karşı bu aziz vatanı tarihimizden ve ecdadımızdan aldığımız ilhamla sonuna kadar korumaktır. Bu vesileyle aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyor, Vatanımız için biran bile düşünmeden şehadet şerbetini içen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize hayırlı ve uzun ömürler vermesini yüce rabbimizden niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>