BAŞKAN TEKİNTAŞ’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, tüm Altınordulu halkının  ve ilçede bulunan misafirlerin bayramını kutladı. Başkan Tekintaş, “Tüm vatandaşlarımızın güven ve huzur içinde mutlu bir bayram geçirmesini diliyorum.” dedi.

Bayramların, birlik ve beraberlik yönünden kaynaştırıcı bir özelliğe sahip olduğunun altını çizen Başkan Tekintaş, “Dini bayramlarımız birlik ve beraberliğimizin en önemli göstergesidir.” dedi.
Kurban Bayramı’nın, ülkede huzura, kardeşliğe ve barışa vesile olmasını dilediğini belirten Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ”Milletçe, hiçbir ayrım gözetmeksizin, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularına her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönemden geçiyoruz. Bu süreçte birbirimize daha çok kenetlenmeli ve kucaklaşmalıyız. Bayramlar; kırgınlıkların unutulduğu, küskünlerin barıştığı ve içtenlikle kucaklaştığı değerli zamanlardır. Kurban Bayramı da ülkemizde hoşgörünün, kardeşliğin, huzur ve barışın yeniden tesis edildiği günlere, milletimizin her ferdinin sağlık ve mutluluğuna vesile olmalı. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle tüm Altınordulu hemşehrilerimizin Kurban Bayramını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan diliyorum.” dedi