Başkan Tekintaş’tan Aydın’a Hayırlı Olsun Ziyareti

29.01.2018

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek başkanlığa yeniden seçilen Recep Aydın ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

HABER (2)

Ordu Gazeteciler Cemiyeti tarafından geçtiğimiz hafta sonu yapılan Olağan Genel Kurul sonrası Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı’na mevcut başkan Recep Aydın yeniden seçildi. Yapılan seçimin ardından Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı’na tekrar seçilen Recep Aydın ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Başkan Tekintaş: “Basın Çalışanlarımız, Halkla Aramızdaki En Önemli Köprü”

Ordu Gazeteciler Cemiyeti’ne gerçekleştirilen ziyarette Başkan Recep Aydın tarafından karşılanan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, burada gazetecilerle sohbet ederek Ordu Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetimine başarılar diledi. Basın çalışanlarının, halka ulaşmada bir köprü görevi gördüğünü aktaran Başkan Tekintaş, “Ordu Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kurulu sonrası seçilen başkan ve yöneticilere görevlerinde başarılar diliyorum. Şehrimiz her geçen gün yeniye, güzele ve iyiye doğru çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Tüm bu çalışmalar sürerken halkla aramızdaki en önemli köprü ise basın mensuplarımız oluyor. Bu kapsamda tüm basın çalışanı arkadaşlarımıza sorunsuz bir şekilde haber yapmayı ve bu haberleri vatandaşlarımıza ulaştırmalarını temenni ediyorum. Geçirdiği rahatsızlık sebebi ile hastanede bulunan gazeteci büyüğümüz Tuncer Engin’e ise Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.

Aydın’dan Başkan Tekintaş’a Teşekkür

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın, Başkan Tekintaş’a teşekkürlerini iletti. Aydın, ayrıca rahatsızlığı sebebi ile tedavi gören gazeteci Tuncer Engin’e de geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından Ordu Gazeteciler Cemiyeti’ne gerçekleştirilen ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

HABER (1) HABER (2) HABER (3) HABER (4)