BAŞKAN TEKİNTAŞ’TAN HABER AJANSI MUHABİRLERİNE ZİYARET

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçede bulunan haber ajansı temsilcilerini ziyarette bulunarak başarılar diledi.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu’da görev yapan Anadolu Ajansı ( AA ) Doğan Haber Ajansı (DHA), İhlas Haber Ajansı (İHA) ve TRT Temsilciliği’ne ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen ziyarete Altınordu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şahin Sevinç ve basın personelleri eşlik etti.

İlk olarak Anadolu Ajansı Ordu bürosunu ziyaret eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, burada görev yapan Eyüp Elevülü, Hayati Akçay, Gökhan Gücüklüoğlu ve Yunus Seviç’den çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.Anadolu Ajansı’nın yıllardır doğru, dürüst ve ilkeli habercilik anlayışından asla taviz vermemesinin önemli olduğunu vurguladı.

Belediye Başkanı Tekintaş AA ziyaretinin ardından, Doğan Haber Ajansı (DHA) ofisini ziyaret etti. DHA Ordu Temsilcisi Nedim Kovan’dan ajans çalışmaları hakkında bilgi aldı. Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a , DHA’nın çalışma sistemi ve prensipleriyle ilgili bilgi veren Nedim Kovan, ajans muhabirliğinin zor bir görev olduğunu söyledi. Altınordu Belediyesinin kendilerine destek verdiğinin altını çizen Kovan, doğru bilgiye her zaman ulaşmamızda yardımcı olan Altınordu Belediyesi Basın Büro’ya da teşekkür etti.

Doğan Haber Ajansı (DHA)’nın ardından İhlas Haber Ajansı (İHA) Temsilciliğini ziyaret eden Başkan Tekintaş, ajans çalışmalarıyla ilgili İHA Ordu Temsilcileri Metin Akyürek ve Doğan Arzık’tan bilgi aldı. Burada İHA Muhabiri Metin Akyürek’in gündeme ilişkin sorularını da yanıtlayan Başkan Tekintaş, “Basın emekcilerine her zaman kapımız sonuna kadar açık olacaktır” diye konuştu.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş son olarak TRT Ordu Temsilcisi Ercan Özdemir’i ziyaret ederek çalışmalar ile ilgili olarak bilgi aldı. Ulusal kanalların bölgenin tanıtımı açısından oldukça önemli olduğunu vurgulayan Başkan Tekintaş, TRT’ye ilçemizin tanıtımına verdiği katkıdan dolayı teşekkür etti.