Başkan Tekintaş’tan Kadir Gecesi Mesajı

haber

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Tekintaş yayımladığı mesajında Kadir Gecesine ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Kadir Gecesi’nin bin aydan daha hayırlı olduğunu belirten Başkan Tekintaş, “Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularımızın yoğunlaştığı mübarek Ramazan ayının son günleri yaklaşırken, Kadir Gecesi’ne ulaşmanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Kadir Gecesi’nin dayanışma, birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini dileyen Tekintaş açıklamasında şu ifadeler yer verdi:

“Hiç şüphesiz, bu mübarek gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkan ve fırsat sunuyor. Onun için bu mübarek gecenin hepimizin vicdanını aydınlatmasını, hepimize neşe ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Bu mübarek gecede camilerimizi dayanışma, birlik ve beraberlik duygusu içerisinde dolduracağız. Bu vesile ile tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, huzur ve barış içerisinde Ramazan Bayramına kavuşmayı diliyorum.”

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>