Başkan Tekintaş’tan Memur-Sen’e Ziyaret

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Memur-Sen’i Ziyaret Etti

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Ordu İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek sendika yönetimi ve üyeleri ile istişarelerde bulundu.

HABER (1)

Altınordu’nun modern ve yaşanabilir bir kent olması için çalışmalar yürüten ve bu çalışmaları her fırsatta yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, tüm bu çalışmaların yanı sıra kurum ve kuruluşlara yaptığı ziyaretleri de sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Memur-Sen Ordu İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Başkan Tekintaş, Memur-Sen Ordu İl Başkanı İsmail Çelenk, Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkanların ve yönetiminin yanı sıra sendika üyeleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Başkan Tekintaş: “İstişarelerimiz Her Zaman Devam Edecek”

Memur-Sen Ordu İl Başkanlığı’na yaptığı ziyarette konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Memur-Sen’in 15 bin üyesi ile önemli bir sendikacılık faaliyeti yürüttüğünü söyledi. Yapılan istişarelerde hizmetler hususunda görülmeyenlerin görüldüğünü ifade eden Başkan Tekintaş, “Ziyaretlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Memur-Sen 15 bin üyesi ile büyük ve geniş bir aile olmasından dolayı önemli bir sendikacılık faaliyeti sürdürüyor. Bu güne kadar verilen özverili çalışma dolayısıyla Memur-Sen’e teşekkür ediyoruz. Biz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da istişarelerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Şehrimiz, ilimiz ve ilçemiz değişiyor. Bu hususta en önemli rolü bize güvenen ve destek veren halkımız ve sizler oluşturuyorsunuz. Bizde bu süreçte üzerimize ne kadar sorumluluk düşüyorsa onu kat kat yerine getirmenin gayretinde olacağız. Yaptığımız istişarelerden güzel sonuçlar çıkaracağımıza sonsuz inanıyorum. Bizim göremeyip sizin gördüğünüz hususları da bu istişarelerde görme fırsatı yakılıyoruz” dedi.

Çelenk: “Yaptığı Çalışmalardan Ve Bize Verdiği Desteklerden Dolayı Başkan Tekintaş’a Teşekkür Ediyoruz”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Memur-Sen Ordu İl Başkanı İsmail Çelenk, belediyecilik anlamında Ordu’da yoğun bir çalışma gerçekleştiğini belirtti. Sendika olarak yaşadıkları bir takım sorunlarda kendilerine destek olan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkür dileklerini ileten Çelenk, “Ordu Memur-Sen olarak Mesudiye’den Akkuş’a kadar 15 bine yakın üyemiz var. Bu anlamda arkadaşlarımızdan aldığımız güç ile doğruya doğruyu, yanlışa yanlışı birlikte söylüyoruz. Sendikacı olduğumuz için okulların ve caddelerin arka sokaklarını dolaşıyoruz ve yapılan her şeyi görebiliyoruz. Bu kapsamda Ordu yoğun bir çalışma var. Sendikamız adına çalışmalarından ve bir takım sorunlarımıza destek olmasından dolayı Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve ekibine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Gerçekleşen ziyaret karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

HABER (2) HABER (3)