BAŞKAN TEKİNTAŞ’TAN MUHTARLARA ZİYARET

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, gelir kaynakları artırılarak, ilçede yatırımların hızlandırılacağını söyledi.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı, Ordu Muhtarlar Federasyonu Başkanı Hüseyin Akdeniz, Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

AKDENİZ: “YANINIZDA OLDUĞUMUZU BİLMENİZİ İSTİYORUM”

Ziyaretten son derece mutlu olduklarını dile getiren Genel Başkan Akdeniz, her zaman Başkan Tekintaş ve ekibinin destekçisi olduklarını belirtti.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, konuşmasında “Yoğun bir gündem içerisinde Altınordu’ya hizmetleriniz devam ediyor. Biz de bu hizmetler içerisin de arkadaşlarımız ile beraber elimizden geleni yapmaya, sizlere yardımcı olmaya  gayret ediyoruz. Yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ GEÇEN BİR YILI YOĞUN BİR ŞEKİLDE DEĞERLENDİRDİK”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yaptığı konuşmada, muhtarlara kendilerine verdiği destek dolayı teşekkür etti.

“Muhtarlar bizim çalışma ortaklarımız, çalışma arkadaşlarımız” diyen Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Birlikte hizmet ettiğimiz arkadaşlarımız öncelikle 92 Mahalle muhtarımıza bize verdiği destekten ve hizmete gösterdikleri duyarlılık dolayısıyla millet adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gerçekten 1 yılı yoğun şekilde geçirdiğimizi düşünüyorum. Bir kısmı hazırlık, bir kısmı bizim çalışma programımızın uygulaması ile geçti. Bir çok projemiz var. Biz büyükşehir olduktan sonra algılamanın millet nezdinde olumsuzlaşmaması ve özellikle Büyükşehir’in hizmet hızını artıracağını kanaatindeyiz. Bu hızı artırdığımızı düşünüyoruz. Tek elden yönetim bizim için ne kadar önemli onu fark etmeye başladık. Özellikle dış mahallelerimiz de bundan sonra daha farklı hizmeti sunabilecek dönemi birlikte yaşayacağız. 2019 yılına kadar sorumluluk alanı gereği şehir merkezli çalışıyoruz. Bu çalışmalar 2019 itibariyle daha verimli bir hale gelecek. Ekonomik kaynaklar daha güçlü hale gelerek yatırımlar hızlanacaktır. Şuan da da mümkün olduğunca gelir artırmaya gideri mümkün olduğunca israf etmeden sorumluluğumuzun bilincinde milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sorumluluğumuzu birlikte paylaşmaya, sorumsuz bir toplum olmadığımızı milletimize hissettirmeye gayret ediyoruz” şeklinde konuştu.