BAŞKAN TEKİNTAŞ’TAN ÖĞRETMENLERE ANLAMLI HEDİYE

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Şahin Sevinç eşlik etti.

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nda Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı öğretmenler ve okul yöneticileri karşıladı. Burada öğrenciler tarafından büyük ilgi ile karşılanan Başkan Tekintaş, öğrenciler tarafından gösterilen bu ilgiyi karşılıksız bırakmayarak  bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Altınordu Belediyesi olarak eğitime her zaman destek verdiklerini ifade eden Başkan Tekintaş, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile öğretmenlerimiz için özel olarak hazırlattığımız “  Okumanın Gücü” adlı kitabı vererek öğretmenlerimize en güzel hediyeyi vermiş olacağız” dedi.

Bilgisini ve becerisini aktaran tüm öğretmenlere şükranlarını sunduklarını ifade eden Başkan Tekintaş konuşmasında şunları söyledi. “ Öncelikle bu kutsal mesleği yapan bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Altınordu Belediyesi olarak eğitime olan desteğimiz her zaman devam edecek. Biz sizlerin yanına bugün değil her fırsatta geldik, gelmeye de her zaman devam edeceğiz. Bugün sizin için ne kadar anlamlı ve heyecan verici bir gün ise bizim için de aynı şekilde heyecan verici  bir gün. Sizlerin sayesinde çocuklarımız geleceğe daha emin adımlar ile ilerliyor. Ben öncelikle sizlerin çocuklarımıza verdiğiniz bu bilgi ve birikimlerinizden dolayı teşekkür ediyor, 24 Kasım Öğretmenler gününüzü bir kez daha kutluyorum” dedi.