Başkan Tekintaş’tan Türk Sağlık-Sen’e Ziyaret

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Türkiye Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Kamu Görevlileri Sendikası (Türk-Sağlık-Sen) Ordu Şubesi’ni ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

haber (8)

Altınordu’nun modern ve yaşanabilir bir kent olması için çalışmalar yürüten ve çalışmaları her fırsatta yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, tüm bu çalışmaların yanı sıra kurum ve kuruluşlara yaptığı ziyaretleri de sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Türk Sağlık-Sen Ordu Şubesi’ni ziyaret eden Başkan Tekintaş, Türk-Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanı Fatih Galender Zengin ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra sendika üyeleri ile bir araya geldi. Gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak istişarelerde bulunuldu.

Başkan Tekintaş: “Stk’ların Görüşleri Bizim İçin Çok Önemli”

Türk Sağlık-Sen’e yaptığı ziyarette konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Türk Sağlık-Sen yönetimine ve üyelerine başarılar diledi. Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile karşılıklı istişarelerde bulunarak çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Başkan Tekintaş, “Türk Sağlık-Sen yönetimine, üyelerine ve çalışanlarına başarılar diliyorum. Gösterdikleri misafirperverlik ve ev sahiplikleri dolayısıyla kendilerine teşekkür ediyorum. Şehri birlikte paylaşıyoruz, STK’lar ile sorunlarımızı ve önerilerini karşılıklı paylaşarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu ülke için gece-gündüz demeden hep birlikte kat edeceğimiz çok yolumuz var. Bundan dolayı bugün Türk Sağlık-Sen yönetimi ve üyeleri ile olmak bizi son derece mutlu etti” dedi.

Zengin: “Stk’ların Ziyaret Edilmesi Bizi Mutlu Ediyor”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türk Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanı Fatih Galender Zengin, bu tür ziyaretlerin önemli olduğunu belirtti. Bu tür ziyaretlere önem verdiklerini dile getirerek Başkan Tekintaş’a teşekkür eden Zengin, “Yapılan bu tür ziyaretleri çok önemsiyoruz. STK’ların ziyaret edilmesi bizi mutlu ediyor. Önemli olan ilimiz için ortak noktada buluşabilmek. Göründüğü üzere Ordu halkı hizmetlerden memnun, çalışmalarınızda sizlere başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Gerçekleşen ziyaret günün anısına verilen hediyeler ve hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

haber (1) haber (6) haber (7) haber (9)