BAŞKAN TEKİNTAŞ,”YENİ TÜRKİYE İÇİN ÖNEMLİ ADIMLAR ATILDI

AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ TEMEL COŞKUN’DAN ALTINORDU BELEDİYESİNE ZİYARET

AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

AK Parti Yalova Milletvekili ve aynı zamanda Ordu’lu olan Temel Çoşkun’u Belediye Başkan yardımcısı Ayın Şaşmaz ile karşılayan Başkan Tekintaş, ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Gerçekleştirilen ziyarete AK Parti Ordu il Başkanı Hüseyin Akyol da katıldı.

Ziyarette bir konuşma yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ” AK Parti Yalova Milletvekilimiz Temel Coşkun’a, AK Parti Ordu İl Başkanımız Hüseyin Akyol ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yıllardır birlikte yürüdüğümüz ve kardeşliğimizin daim olduğu bir süreci birlikte yaşadık. Bulunduğumuz süreçte ise Sayın Başbakanımızın Cumhurbaşkanı olması, Sayın Dışişleri Bakanımızın Başbakan Adayı olarak gösterilmiş olması, Türkiye’de yeni bir dönemin inşaası için çok önemli bir adımdır. Çalışmaların bu seviyeye taşınmış olması tüm teşkilatların, Milletvekillerimizin, Belediye Başkanlarının yanı sıra il ve ilçelerin bütünlük içerisinde olması ile gerçekleşmiştir. Bu noktada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette bir konuşma yapan Yalova Milletvekili Temel Coşkun ise şunları söyledi. ” Merkez Belediyemiz olan Altınordu Belediyemizi ve çok değerli Başkanımız Engin Tekintaş’ı hem ziyaret etmek, hem de hayırlı olsun demek adına buraya gelmiş bulunmaktayız. Kendisini ve ekibini tebrik ediyorum.Engin Tekintaş’ın Belediye Başkanı olarak daha önce var olan tecrübesinden dolayı başarılı olacağına inanıyorum. Kendisi teşkilata ve siyasete yabancı olmayan bir arkadaşımızdır.

BAŞARI BİRLİK VE BERABERLİK İLE GELİR

AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Belediyeciliğin bir kadro ve ekip işi olduğunu ifade ederek şunları söyledi. ” Belediyecilik bir ekip işidir. Sayın Başbakanımız ,Türkiye genelinde geldiği noktaya nasıl bir ekip ile geldiyse ,Ordu’da da AK Partili Belediyeler bir ekip ile, bir kadro ile bu başarıyı yakalamıştır. Sayın Genel Başkanımız, Başbakanımız ve yeni Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Ordu’da da mesaj iyi algılanmıştır. Teşkilatlarımız başta olmak üzere geçmiş Belediye Başkanlarımız ve yeni Belediye Başkanlarımız üzerlerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmiştir. Bu kapsamda kamuoyu da bizleri en iyi şekilde anlayarak artık Ordu’ya hizmet Belediyeciliğinin gelmesini istemişlerdir. Bu kapsamda AK Parti’yi seçmişlerdir.Bu birlik ve bütünlüğü bundan sonraki dönemlerde de artırarak devam ettireceğimize inanıyorum” diye ifade etti.