Başkan Tezcan: “Muhtarlarımızla Omuz Omuza, Dirsek Dirseğe Çalışacağız”

12.10.2018

Ordu Altınordu Muhtarlar Derneği’nden Başkan Tezcan’a Ziyaret

Ordu Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Temel ve dernek üyesi muhtarlar Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’ı ziyaret etti.

haber (3)

Atınordu Belediye Meclisi tarafından Altınordu Belediye Başkanlığına seçilen Celal Tezcan’a ziyaretler sürüyor. Bu kapsamda Ordu Altınordu Muhtarlar Derneği, Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan ile bir araya gelen Ordu Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Temel ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Tezcan’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Tezcan: “Yalnızca İnsanların Hizmetkarı Olacağız”

Misafirlerini Altınordu Belediye Meclis Salonu’nda ağırlayan Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Mesai arkadaşı olarak gördükleri muhtarlarla omuz omuza, dirsek dirseğe çalışacaklarını aktaran Başkan Tezcan, “Şimdi bizler, bizden sonrada başkaları bu hizmetlerin hizmetkarı olacağız. Bizler şuan yalnızca insanların hizmetkarı olarak buradayız. Hizmet etme bilinci bizlere sadece misyon değil, sorumluluk yüklüyor. Mesai arkadaşlarımız olan muhtarlarımızla omuz omuza, dirsek dirseğe çalışmaya devam edeceğiz. Bu süreçte adil olacağız ve eldeki imkan ne ise onu paylaşacağız” dedi.

Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Ordu Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Temel ise yaptığı konuşmada Başkan Tezcan’a başarı dileklerinde bulundu. Her zaman bir çalışma arkadaşı olarak Başkan Tezcan’ın yanında olacaklarını ifade eden Temel, birlikte istişare ederek çalışmaların devam edeceğini belirtti.

haber (2) haber (3) haber (4) haber