BAŞKAN TÖREN, PERSONELLE BAYRAMLAŞTI

BAŞKAN TÖREN, PERSONELLE BAYRAMLAŞTI

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Ramazan Bayramı öncesi belediyenin tüm birimlerini ziyaret ederek belediye personeli ile bayramlaştı.

haber (14) haber (13)

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören ve Belediye Başkan Yardımcıları, Ramazan Bayramı öncesi belediye personeli ile bayramlaşma programı düzenledi. Başkan Tören ve Belediye Başkan Yardımcıları ilk olarak Karapınar Mahallesi’nde bulunan Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışan belediye personelinin bayramını kutladı.

Daha sonra Şirinevler Mahallesinde bulunan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü şantiyelerini ziyaret eden Başkan Tören, buradaki personellerle bayramlaşmasının ardından Altınordu Belediyesi Hizmet Binası’na geçti. Başkan Tören, burada da belediye birimlerini ziyaret etti. Ziyaret kapsamında birimlerde çalışan personel ile bir araya gelen Başkan Tören, personel ile tek tek bayramlaşırken belediyede işlem için bekleyen vatandaşların da Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Düzenlenen program yapılan bayramlaşmaların ardından sona erdi.

haber (1) haber (2) haber (3) haber (4) haber (5) haber (6) haber (7) haber (8) haber (9) haber (10) haber (11) haber (12) haber (13) haber (14)