BAŞKAN YILMAZ’DAN ALTINORDU BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz “ Büyükşehir Belediyesi olarak 19 ilçe Belediyemiz ile uyum içinde çalışıyoruz” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Başkan Yardımcılarını ziyaret ederek çalışmalar ile ilgili olarak bilgi aldı.

Karadeniz Bölgesinin en büyük üçüncü ilçesi olan Altınordu Belediyesinin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ifade eden Başkan Enver Yılmaz “ Altınordu ilçemize yakışır bir hizmet binası kazandırdıkları için başta Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Engin Tekintaş olmak üzere Başkan Yardımcılarımıza teşekkür ediyorum. Daha önce ki yapı Belediyemizin hizmet vermesine yeterli katkıyı sunmuyordu. Karadeniz’in en büyük ilçesinden biri olan Altınordu ilçemize böyle bir Belediye binası gerekliydi. Kısa zaman içinde yapılıp milletin hizmetine sunulması taktir ile karşılanmalı” diye konuştu.

“19 İLÇE BELEDİYEMİZ İLE UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Altınordu ilçesinin Ordu Büyükşehir Belediyesinin en büyük omurgalarından biri olduğunu ifade eden Başkan Enver Yılmaz “Belediye Başkanımız Engin Tekintaş ve ekibi ufkuyla ve tecrübesi yönetim  mahiyeti ile tecrübeliler. İlçemizde yapılan çalışmalar ve projeler bunun en büyük göstergeleri arasında yer alıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak gerek Altınordu Belediyemiz gerekse diğer İlçe Belediyelerimiz ile tam uyum içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz”

“YAPILAN ÇALIŞMALARI TAKDİR EDİYORUZ”

“Altınordu Belediyemizin ilçemizde yaptığı çalışmaları taktir ile karşılıyoruz” diyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz “ Altınordu Belediyemizin ilçe merkezi ve dış mahallelerde yaptığı çalışmaları yakından takip ediyor ve taktir ile karşılıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak Altınordu ilçemizde yapılan her çalışmaya desteğimiz oldu, bundan sonra da olmaya devam edecek “ şeklinde konuştu.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “BAŞKANIMIZA ZİYARETİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Engin Tekintaş “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’a ve AK Parti Ordu İl Başkanımız Sayın Uğur Çelenk’e nazik ziyareti için teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz öncülüğünde milletten aldığımız destek ile yolumuza devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>