BAŞKAN’DAN KADİR GECESİ MESAJI

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yayınladığı mesajla Altınordulu hemşehrilerinin ve İslâm Âleminin Kadir Gecesi’ni kutladı.

Başkan Tekintaş mesajında, “Kur’an-ı Kerim’in ilk olarak dünya semasına indirildiği Kadir Gecesi; en değerli ve feyizli gecedir” dedi.

Mübarek gün ve gecelerin manevi dünyamızı canlandıran müstesna günler olduğunu vurgulayan Başkan Tekintaş, Kadir Gecesi’nin Kur’an-ı Kerim’in indiği ilk gece olması dolayısıyla, bin aydan daha hayırlı bir gece olarak nitelendirildiğini kaydetti. Başkan Tekintaş, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi: “Değerli hemşerilerim, bu gece, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni idrak ediyoruz. Kur’an-ı Kerim’in ilk olarak dünya semasına indirildiği Kadir Gecesi; en değerli ve feyizli gecedir.

MÜBAREK OLSUN

Mübarek Ramazan ayının coşku ve bereketinin doruklara çıktığı Kadir Gecesi’nde; dualarımızla birbirimize ve Allah’a yakınlaşıp bağışlanmayı dileyeceğiz. Geçmişimizin muhasebesini yapıp sorumluluklarımızı hatırlayacağız. Hayırlı bir ömür, sağlıklı bir yaşam için; memleketimiz için, tüm insanlık için dualar edeceğiz. Sevgili peygamberimizi anacağız. Bu kutsal geceyi önem ve anlamına uygun olarak geçirmenizi temenni ediyor, Kadir Gecesi’nin getirdiği güzellik ve erdemlerin hayat boyu sürmesini diliyorum. Rabbim dualarınızı kabul etsin. Kadir Geceniz mübarek olsun.”

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>