BAŞKANI ENGİN TEKİNTAŞ “BAKKAL VE BAYİİ ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Bakkalar ve Bayiler Odasının Düzenlemiş olduğu Bakkallar ile istişare toplantısına katıldı.

Tesk Otelde düzenlenen istişare toplantısına, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Aydın Bostancıoğlu, Ordu Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Fatih Demir ve çok sayıda Bakkal ve Bayiler katıldı.

Düzenlenen istişare toplantısında bir konuşma yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, şunları söyledi. ” Ben öncelikle bu şehrin birer parçası olarak gördüğüm siz değerli esnaf kardeşlerimiz ile bir arada olmaktan büyük mutluluk duydum. Bu istişare toplantısının sizler açısından ne kadar önemli ise bizim içinde o kadar önemli olduğunu bilmenizi istiyorum. Ordu Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Fatih Demir kardeşimiz ile sizlerin sorunları ve istekleri konusunda her zaman diyalog halindeyiz. Biz 30 Mart yerel seçimleri öncesi sizleri ziyaretimizde de söylediğimiz gibi her zaman yanınızda olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Biz burada sizler için hizmet ediyoruz. Sizlerde halka en iyi ürünü satmak için hizmet yapıyorsunuz. Sonuçta hepimiz Altınordu için çalışıyoruz. Burada her birinizin sorunları ile ilgileneceğim. Çözmek için gayret içinde olacağım. Sizlerin bazı sorunlarını da daha geniş platformda tartışmalıyız. Bir neticeye varmalıyız. “diye konuştu.

Başkan Tekintaş’ın ardından bir konuşma yapan, Ordu Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Fatih Demir “Esnafın sorunlarıyla ilgili düzenledikleri bu istişare toplantısına katılımından dolayı Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Demir sözlerine şöyle devam etti. ” Öncelikle Altınordu Belediyemizin bizleri koruma amaçlı yaptığı çalışmaları taktir ile karşılıyoruz. Düzenlemiş olduğumuz istişare toplantısında gündeme getirdiğimiz her konu bizim için çok önemlidir. Ben öncelikle Başkanımızdan Seyyar satıcılar ve haksız rekabet yapan işletmelere daha da sıkı denetim getirilmesini istiyoruz. Büyük zincir mağazaların ise aynı sokakta küçük marketlere yakın açılmamasını istiyoruz” diye konuştu.