Belediye Personellerine Etkili İletişim Semineri

Altınordu Belediyesi personellerine yönelik ‘Etkili İletişim, Moral ve Motivasyon’ konulu eğitim semineri verildi.

HABER (2)

Altınordu Belediyesi toplum sağlığını ilgilendiren konularda yaptığı eğitimlerin yanı sıra etkili iletişim konularında da seminerler düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda Altınordu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında ‘Etkili İletişim, Moral ve Motivasyon’ konulu eğitim semineri düzenlendi.

Etkili İletişimin Sırları Anlatıldı

Altınordu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen seminere konuşmacı olarak katılan Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Zelkif Akgül tarafından katılımcılara etkili iletişim ve moral motivasyon konularında eğitim verildi. Seminer süresince etki iletişimin nasıl gerçekleşeceğini ve hangi kriterlerin önemli olduğunu aktaran Akgül, iletişimde beden dilinin yüzde 55, sözcüklerin yüzde 7, ses tonunun ise yüzde 38 oranında etkili olduğunu ifade etti. Düzenlenen seminere Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelleri yoğun ilgi gösterdi.

Gerçekleştirilen ‘Etkili İletişim, Moral ve Motivasyon’ konulu eğitim semineri yapılan kısa iletişim uygulamaları ile sona erdi.

HABER (1) HABER (3)