BEŞİKTAŞLI YILDIZ, ALTINORDU BELEDİYESPOR’DA 

Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı, Beşiktaş Bedensel Engelliler Takımı’nda forma giyen başarılı oyuncu Metin Düzgün’ü 1 yıllığına renklerine bağladı.

HABER (5)

2016-2017 sezonunda başarılı bir mücadele ortaya koyan ve 1. Lig şansını averaj farkı ile kaybeden Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda görüşmelerin devam ettiği, geçtiğimiz yıl Beşiktaş forması giyen basketbolcu Metin Düzgün ile anlaşma sağlandı. Gerçekleşen trasferin ardından Metin Düzgün için imza töreni düzenlendi. Yapılan imza töreni ile Metin Düzgün kendini 1 yıllığına Altınordu Belediyesporlu yapan sözleşmeyi imzaladı.

Başkan Tekintaş: “Engelli Sporlarına Önem Veren Bir Belediyeyiz”

Altınordu Belediyesi’nde gerçekleştirilen imza törenine Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcıları, Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı Kulüp Başkanı Murat Ilgaz, Başantrenör Cem Arslan, Takım Kaptanı Adem Kurucu ve basketbolcu Metin Düzgün katıldı. Gerçekleşen imza töreninde konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, geride kalan sezonda kaybedilen Süper Lig hedefine bu yıl ulaşmak istediklerini söyledi.

Altınordu Belediyesi olarak engelli sporlarına çok önem verdiklerini aktaran Başkan Tekintaş, “Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı yöneticilerinin yaptığı çalışmalar sonucunda Metin Düzgün ile anlaşma sağlandı. Sezon öncesi takımımız kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Takımımız geçtiğimiz yıl averajla kaybettiği Süper Lig yolculuğunu bu yıl en güçlü şekilde başlatmış olacak. Geçtiğimiz yıl kıl payı kaçırdığımız başarıları bu yıl hep birlikte başarıp Süper Lig’e çıkmak için çalışacağız. Altınordu Belediyesi olarak bizler engelli sporuna katkı vermeyi her zaman sürdüreceğiz. Yeni oyuncumuz Metin Düzgün’ün Altınordu Belediyesi Bedensel Engenlliler Basketbol Takımına ve Altınordululara hayırlı olsun” dedi.

Düzenlenen tören imzaların atılması ile sona erdi.

HABER (1) HABER (2) HABER (3) HABER (4)