Bu Sene O Sene..

Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler  Basketbol Takımı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler maçının hazırlıklarını tamamladı.

Sezona şampiyonluk parolası ile hazırlanan ve ilk maçını deplasmanda kazanarak yeni sezona galibiyetle başlayan Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol takımı Cumartesi günü kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Şanlıurfa maçının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

“O SENE BU SENE”

Takımda sakat ve cezalı oyuncunun olmadığını ve yeni sezonda ilk defa kendi saha ve seyircisi önünde oynayacaklarının altını çizen Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Başantrenörü Cem Aslan “Kendi Sahamızda oynayacağımız bu ilk maçımızda hedefimiz galibiyet.Maça iyi hazırlandık. Cumartesi günü saat 13:00’da Atatürk kapalı spor salonuna tüm basketbol severleri davet ediyorum” dedi.

“BAŞKANIMIZA DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Yeni sezona iyi bir takım kurarak başladıklarını ifade eden koç Cem Aslan “ Bizlere her zaman destek veren, Spor’un ve Sporcunun yanında olan Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş’a tüm oyuncularım adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.