ÇİSELİ ŞELALESİ BİZİM ÖNEMLİ TURİZM ALANLARIMIZDAN

 Ordu’da yaşanan sel felaketi ile Ordu’nun en önemli turizm merkezlerinden olan  Çiseli şelalesi tahrip oldu.

   Yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olan Çiseli Şelalesi’nde incelemelerde bulunan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, şelaleyi eski haline getirmek için çalışma başlattıklarını söyledi.

 “ÇALIŞMALAR TAMAMLANINCA BURAYA GELEN VATANDAŞLARIMIZ FARKLILIĞI HİSSEDECEKTİR”

 Başkan Tekintaş, incelemenin ardında yaptığı açıklamada;”İlimizin önemli turizm merkezlerinden olan Çiseli şelalemiz yaşanan sel felaketi dolayısıyla, etrafındaki istinat duvarlarıyla birlikte tahrip oldu. Çiseli şelalemizin göleti taşlarla doldu. İş makinalarımız  hazır çalışmalar başlayacak. Öncelikle gölet temizlenecek. Sonrasında duşa kabin, seyyar tuvalet gibi ihtiyaçları karşılayacağız. Genel ihtiyaçların karşılanacağı mekan oluşturacağız. En geç bir hafta içinde istediğimiz hale getirmiş oluruz. Eski halinden daha güzel olacağına inanıyorum. Çalışmalar tamamlanınca buraya gelen vatandaşlarımız farklılığı hissedecektir ” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>