CUMHURİYET MAHALLESİNİN YOLLARI ASFALT OLACAK

Altınordu Belediyesi’nin “Mahalleleri ile İftarda Buluşuyor “ programı tüm hızıyla devam ediyor.

Altınordu Belediyesi tarafından Cumhuriyet Mahallesinde düzenlenen iftar programına Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Başkan yardımcıları, Cumhuriyet Mahallesi ve Kayabaşı Mahalle muhtarlarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar programına katılan vatandaşlar ile tek tek selamlaşan Belediye Başkanı Engin Tekintaş ” belli başlı sorunları olan Cumhuriyet Mahallemizin bu sorunlarını en kısa zaman içinde çözeceklerini ” belirtti.

Başkan Tekintaş, yaptığı konuşmasında şunları söyledi. ” Cumhuriyet mahallemizin sorunlarını yerinde tespit etmek amacıyla Başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz, muhtarımız, ve azalarımız ile birlikte mahallemizi karış karış gezerek sorunları yerinde tespit ettik. Hedefimiz ilçemizin en büyük mahallelerinden birisi olan Cumhuriyet mahallemizin geçmişten gelen sorunlarını çözmek ve yaşam standartlarını daha da yukarıya çıkartmak olacaktır” diye konuştu

ASFALT ÇALIŞMAMIZA BAŞLIYORUZ

“Cumhuriyet mahallesi sakinlerinin bizlerden ilk talebi olan yol sorununu çözmek için Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile işbirliği yaparak çalışmalara başlayacağız”diyen Belediye Başkanı Engin Tekintaş ” Öncelikli olarak hedefimiz elektrik, doğalgaz, telekom gibi hatların yer altına alınmış olan yerlerdir. Bunun haricinde kalan yerler de asfalt çalışmamız olacak. Vatandaşlarımızın şunu bilmelerini istiyorum. Biz hizmet için varız. 30 Mart yerel seçimlerinde sizlerin bizlere verdiği destek neticesinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YEŞİL ALAN ÇALIŞMAMIZA DEVAM EDECEĞİZ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş konuşmasında şu sözlere yer verdi. “Daha yaşanılabilir bir Altınordu inşa etmek için çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda Cumhuriyet Mahallemiz başta olmak üzere bir çok mahallemizde yeşil alan çalışması yaptık. Yapmaya da devam ediyoruz. Yeşil alan olarak tespit ettiğimiz alanlarda Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz çalışıyorlar. Hedefimiz daha yaşanılabilinir bir Altınordu inşa etmektir” dedi.