EKİBİMİZLE GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş,” 2015-2016 yılları bizim için önemliydi. Zor süreci geride bıraktık.Ekibimizle birlikte mesai gözetmeksizin çalışıyoruz. Tek hedefimiz var. O da gelecek nesle yaşanabilir bir Altınordu teslim etmektir” dedi.

 

            Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, mahalle muhtarları ile istişare toplantısında bir araya geldi.

 

            Düzenlenen istişare toplantısına Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş başta olmak üzere, Altınordu Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli, Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk, birim müdürleri ve mahalle muhtarı katıldı.

Muhtarlar ile Bölgesel toplantılar düzenleyerek yapılan ve bundan sonra yapılacak olan  çalışmaların değerlendirildiğini  kaydeden Başkan Engin Tekintaş, “Mahallelerimizde yaptığımız çalışmalar, bundan sonra yapacağımız çalışmalara ışık tutacak. Altınordu Belediyesi olarak sadece merkez mahallelerimizde değil, 92 mahallemizde çalışıyor, bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“BİZ BU MİLLETE SÖZ VERDİK”

Belediye Başkanı Engin Tekintaş,  yaptığı açıklamada; “Muhtarlarımız ile yaptığımız bölgesel toplantılarımıza devam ediyoruz. Bugün 25 mahalle muhtarımız ile bir aradayız. Başkan yardımcılarımız, ilgili birim müdürlerimizle birlikte mahallelerimize yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız çalışmaları istişare edeceğiz. Zor süreçleri aştık.2015-2016 yılları bizim için önemliydi. Hayata geçirdiğimiz beton yol, sıcak asfalt ve baskı beton kaldırım çalışması bizim gelecek adına yapacağımız çalışmalara ışık tutacak olan çalışmalardı. Bunu başarılı bir şekilde milletimize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu çalışmalarımız sadece bunlarla sınırlı kalmadı. Mahallelerimizde yaptığımız temizlik çalışmaları ve dış mahallelerde hayata geçirdiğimiz çöp toplama çalışması bizim için önemliydi. Biz bu millete söz verdik, verdiğimiz sözleri yerine getirmek içinde ekip arkadaşlarımız ile var gücümüz ile çalışıyoruz” diye konuştu.

“BU MİLLETE NE KADAR HİZMET EDİLSE AZDIR”

  Toplantıda konuşan Başkan Engin Tekintaş, sözlerine şöyle devam etti: “Altınordu Belediyesi olarak muhtarlar da dahil toplumun her kesimiyle birlik ve beraberlik içerisinde sürekli istişare ederek şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz. 15 Temmuz hain darbe girişiminde bu milletin vatanın birlik ve beraberliğine sahip çıktı. Bu millete ne kadar hizmet edilse azdır.”

             Toplantı karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>