EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİLERİ İÇİN HAFTA SONU VEZNELER AÇIK

Altınordu Belediyesi, Emlak ve iş yeri Çevre Temizlik Vergisi’nin ikinci taksit ödemelerinin 30 Kasım’da sona ereceğini duyurdu.

Altınordu Belediyesi, vatandaşların kolayca ödemelerini yapabilmesi ve cezalı duruma düşmemeleri için bu hafta sonu veznelerini açık tutacak

Emlak vergisi ve iş yeri çevre temizlik vergilerinin ikinci taksitinin son ödeme tarihi olan 30 Kasım Çarşamba günü öncesinde vatandaşların mağdur olmamaları için özel tedbirler aldı.

Ödemelerin son günlerinde aksaklık yaşanmaması için Altınordu Belediyesi vezneleri 26 Kasım Cumartesi ve 27 Kasım Pazar günleri de 08.00-17.00 saatleri arasında da hizmet vermeye devam edecek.

Buna göre Altınordu Belediyesi, hafta sonu Yeni Mahalledeki belediye ana binasında yer alan veznelerde emlak ve iş yeri çevre temizlik vergisi tahsilatını yapmaya devam edecek.
Vatandaşlar ayrıca www. altinordubel.tr resmi web sitesinden e-belediye uygulamasından borçlarını ödeyebilecek.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>